Historia zmian

29 czerwiec 2009
Dodane zdjęcia do Gryfickiej, Średzkiej i Starachowickiej Kolei Dojazdowej oraz do Kolei Cukrowni Mała Wieś. Poprawki mapy: koleje Cukrowni Włostów, koleje Cukrowni Borowiczki i Cukrowni Mała Wieś (informacje od andrzej2110), dodany odcinek z Koprzywnicy do Tarnobrzegu (informacje od Arti).

31 marzec 2008
Dodane zdjęcia do Kolei Cukrowni Brześć Kujawski, Sompoleńskiej, Krośniewickiej i Gnieźnieńskiej Kolei Dojazdowej.

31 maj 2007
Dodane zdjęcia do Kolei Cukrowni Brześć Kujawski, Sompoleńskiej, Ełckiej, Przeworskiej i Kaliskiej Kolei Dojazdowej. Poprawki mapy.

20 grudzień 2004
Integracja z serwisem Krzyśka Zientary (www.koleje.wask.pl) — na stronach z galeriami dodano link "Informacje" wyświetlający stronę o danej kolei.
Dodane zdjęcia do Sompoleńskiej, Krośniewickiej, Hrubieszowskiej, Nałęczowskiej, Nasielskiej, Gdańskiej i Przeworskiej Kolei Dojazdowej. Poprawki mapy.

14 maj 2004
Zmiana adresu stron na www.klimaty.wask.pl oraz integracja z serwisem Pawła Cieślara (www.tabor.wask.pl) — kliknięcie na oznaczenie taboru w opisie zdjęcia spowoduje wyświetlenie informacji o danym egzemplarzu.
Poprawki mapy: zaznaczone koleje Biała Podlaska – Konstantynów i Biłgoraj – Zwierzyniec, wydzielenie skansenu w Rudach z Górnośląskich Kolei Wąskotorowych, dodane zdjęcia do Śmigielskiej, Krośniewickiej, Rogowskiej i Nałęczowskiej Kolei Dojazdowej.
W dziale Modelarstwo dodane zdjęcia modeli Michała Zajferta i Michała Guminiaka oraz czcionka stosowana do oznaczania taboru kolejowego (wg normy BN-67-9310-03) w formacie CorelDRAW 7. Poprawione rysunki oraz matryce do fototrawienia modelu Lxd2.

18 sierpień 2003
Dodane zdjęcia do Kaliskiej, Koszalińskiej, Gnieźnieńskiej, Sompoleńskiej i Rogowskiej Kolei Dojazdowej oraz do Górnośląskich Kolei Wąskotorowych. Poprawki mapy. W dziale Modelarstwo dodane zdjęcia modelu Lyd2 Michała Guminiaka.

12 maj 2003
Dodane zdjęcia do Kolei Cukrowni Tuczno i Kruszwica oraz do Górnośląskich Kolei Wąskotorowych. W dziale Modelarstwo dodany opis i nowe zdjęcia kolei ogrodowej Michała Zajferta. Dodany schemat malowania Lxd2. Dodane nowe linki.

5 marzec 2003
Poprawki mapy (naniesione koleje Cukrowni Dobrzelin), dodana nowa wersja matryc do fototrawienia Lxd2 oraz instrukcja składania modelu. Dodane zdjęcia do Krośniewickej, Rogowskiej i Grójeckiej Kolei Dojazdowej.

10 grudzień 2002
Dodane zdjęcia do Kolei Cukrowni Kruszwica i Brześć Kujawski oraz do Gnieźnieńskiej i Krośniewickiej Kolei Dojazdowej, drobne poprawki mapy. W dziale Modelarstwo dodana strona z planami Lxd2.

6 listopad 2002
Dodane zdjęcia do Śmigielskiej, Jędrzejowskiej, Rogowskiej i Krośniewickiej Kolei Dojazdowej oraz do Górnośląskich Kolei Wąskotorowych.

23 wrzesień 2002
Dodane zdjęcia do Bydgoskich, Gryfickich i Gdańskich Kolei Dojazowych oraz do Rogowskiej Kolei Dojazdowej.

8 lipiec 2002
Dodane zdjęcia do Maltańskiej Kolei Parkowej i Ełckiej Kolei Dojazowej.

17 czerwiec 2002
Dodane zdjęcia do Kolei Cukrowni Kruszwica i do Rogowskiej Kolei Dojazdowej.

5 czerwiec 2002
Dodane zdjęcia do Śmigielskiej i Krośniewickej Kolei Dojazdowej oraz do Gdańskich i Ełckich Kolei Dojazdowych.

24 kwiecień 2002
Dodane zdjęcia do Krośniewickiej, Sompoleńskiej i Gnieźnieńskiej Kolei Dojazdowej oraz do Gdańskich Kolei Dojazdowych.

25 marzec 2002
Dodane zdjęcia do Ełckiej Kolei Dojazdowej.

27 luty 2002
Dodane zdjęcia do Kolei Grójeckiej, Krośniewickiej, Górnośląskich Kolei Wąskotorowych i Pomorskich Kolei Dojazdowych. Poprawki mapy w okolicach Warszawy. Dodany dział poświęcony modelarstwu kolejowemu.

8 październik 2001
Dodana strona z adresami witryn o tematyce kolejowej, drobne poprawki mapy.

28 wrzesień 2001
Dodane zdjęcia do Kolei Bieszczadzkiej, Kaliskiej, Gnieźnieńskiej, Nałęczowskiej i Kolei Leśniej w Lasach Janowskich, drobne poprawki mapy.

5 maj 2001
Dodane zdjęcia do Kolei Mławskiej, Knyszyńskiej, Białowieskiej, Ełckiej, Wigierskiej i Opalenickiej, poprawiona wersja mapy.

4 kwiecień 2001
Poprawiona wersja apletu (działa poprawnie również w przeglądarkach Netscape 4.7 i 6.0). Drobne poprawki mapy.

24 luty 2001
Całkowita przebudowa. Mapa zrealizowana jako aplet w Javie. Dodane zdjęcia do większości kolei.

29 marzec 2000
Dodane zdjęcia do Gdańskich Kolei Dojazdowych.

18 styczeń 2000
Dodane zdjęcia do Opalenickiej KD, Kaliskiej KD i Gnieźnieńskiej KD.

14 grudzień 1999
Pierwsza wersja ze zdjęciami z Bieszczadzkich Kolei Leśnych i Gdańskich KD.